PODZIEL SIĘ

Są takie auta, które swoim dźwiękiem potrafią pobudzić do życia zmarłego. Bez wątpienia do takich maszyn należy Maserati GranCabrio w wersji Sport.

Wersja Sport różni się od podstawowego Maserati GranCabrio zwiększoną mocą o 10 KM oraz podwyższonym o 20 Nm maksymalnym momentem obrotowym. Oprócz tego, szybciej działa także automatyczna skrzynia biegów (6-stopniowa). W sumie więc do dyspozycji kierowcy jest 444 KM, które generuje 4.7 litrowy silnik V8. Zmiany z zewnątrz są w zasadzie kosmetyczne, ale kogo to obchodzi? Wystarczy posłuchać, a do zakochania dosłownie jeden krok. Odstraszyć od tej miłości może jedynie cena ? przewidywana około 150 tys. dolarów.

[youtube]<center>http://youtu.be/hc2RrOy5MUI</center>[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRange Rover bardziej stylowy?
Następny artykułPolski supersamochód wzbudza zainteresowanie
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.
  • Eryk

    W sam raz na polską kieszeń i warunki pogodowe 😉

  • Bonus

    Świetne auto!

  • Takie właśnie jest Maserati wzbudza emocje i podnosi adrenalinę. Zazda to ekstremalne przeżycie.