PODZIEL SIĘ

Coraz częściej w medialnym świecie słychać na temat piekielnie szybkiego auta z Polski. Dziś mamy okazję zobaczyć w akcji rodzimy produkt o nazwie Arrinera. Ludzie, którzy go widzieli na żywo nie mogli oderwać od niego wzroku!

Z wyglądu Arrinera przypomina najnowsze modele od Lamborghini, więc można powiedzieć, że ?nasi? konstruktorzy wzorują się na najlepszych. Silnik umieszczony z tyłu generuje 638 KM, a podziwiać go można poprzez szklaną powłokę tylnej klapy. Autko zdecydowanie zrobiło spore wrażenie na przechodnia i mijających go kierowcach. Szkoda tylko, że ograniczenia prędkości na polskich drogach nie sprzyjały do mocniejszego wciśnięcia padłu gazu.

[youtube]http://youtu.be/2ABet4kJVbI[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJeszcze szybsze Maserati GranCabrio
Następny artykułPara koncepcyjnych Fordów na aukcji w szczytnym celu
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.