PODZIEL SIĘ

Przed wielkimi targami u naszych zachodnich sąsiadów, producenci samochodów karmią nas pojedynczymi zdjęciami swoich najnowszych dzieł (jeden z przykładów w poprzednim wpisie). Tym razem przyszedł czas na nowego Hyundaia i30.

Projekt karoserii został stworzony w niemieckim oddziale Hyundaia, gdzie pracuje nad nim między innymi Thomas Burkle. Jego ambicją jest to, aby stworzyć samochodów który ?wygląda sportowo, a patrząc na niego mamy poczucie jakby cały czas się poruszał, nawet podczas postoju? ? twierdzi główny projektant. Czy cel został osiągnięty? Na poniższym zdjęciu na pewno tak, ale to akurat zasługa programu graficznego.

Z kolei już we wrześniu będzie można się przekonać na własne oczy, czy auto ma faktycznie dynamiczną sylwetkę, a konstruktorom udało się osiągnąć zamierzony efekt. Prezentowany model i30 dołączy tym samym do rodziny podobnego stylistycznie i40.


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzedsmak tego co pokaże Suzuki we Frankfurcie
Następny artykułRekord Guinnessa w parkowaniu pobity!
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.