PODZIEL SIĘ

Jak już opanujemy ruszanie ze skrzyżowania nie zapominając przy tym opuścić hamulca ręcznego, to możemy zacząć powoli naukę parkowania. Dobrym przykładem może być tutaj rekordzista, który ?zrobił kopertę? w naprawdę mistrzowskim stylu.

 

Księga Rekordów Guinnessa zawiera wiele ciekawych rekordów. Są wśród nich najdłuższe paznokcie, największe piersi, czy największe zbiorowisko ludzi przebranych za Smerfy. Mało to praktyczne, chyba że w przypadku tego drugiego chcesz wystąpić w filmie pornograficznym. Bardziej przydatną umiejętnością w dzisiejszych czasach jest na pewno to, aby szybko i sprawnie zaparkować pomiędzy dwoma autami, mając do dyspozycji małą ilość miejsca.

Ronny C-Rock z Niemiec pobił rekord świata w parkowaniu równoległym. 26 centymetrów pomiędzy autami – to się nazywa niemiecka dokładność. Przy okazji pobicia rekordu Ronny zrobił też niezłą reklamę nowemu Volkswagenowi Polo.

[youtube]http://youtu.be/jeFNunnYiKY[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy Hyundai i30 wygląda tak
Następny artykułPomysł Audi na miejskie auto przyszłości
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.