PODZIEL SIĘ

Są auta, które uwielbiają testerzy. Są też ich przeciwieństwa. Do tej drugiej grupy należy bezwątpienia nowy Nissan Murano CrossCabriolet. Wielu recenzentów nie pozostawia na nim suchej nitki.

Oglądając liczne programy telewizyjne i czytając gazety dotyczące motoryzacji można dojść do jednego wniosku. Większość dziennikarzy zgodnie krytykuje auta hybrydowe, czy napędzane silnikiem elektrycznym. Niektórzy nie lubią również diesli, bo są zbyt oszczędne i po prostu ?nie mają duszy?. Dla wielu przeciętnych posiadaczy samochodów do totalny absurd. Jednak przedstawiciele mediów znaleźli sobie innego chłopca do bicia. Jest nim nowy Nissan Murano CrossCabriolet. Dziennikarz Dan Neil z prestiżowego The Wall Street Journal określił go, że wygląda jak ?sorbet z mysiej kupy?. Czy faktycznie?

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPomysł Audi na miejskie auto przyszłości
Następny artykułPassat jako cabrio i SUV
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.