PODZIEL SIĘ

Bugatti Veyron to obecnie najdroższy samochód na świecie, który jest produkowany seryjnie. Kwota ponad 5 milionów złotych nie przestraszyła jednak bogatego klienta. Kupił on aż 8 sztuk. Kilka z nich trafi do jego znajomych.

Wolfgang Durheimer, czyli obecny szef Bugatti oznajmił niedawno, że jeden z jego stałych klientów złożył zamówienie na 8 sztuk Veyronów. Osoba ta pochodzi z Bliskiego Wschodu, czego można się było spodziewać. Co ciekawe, bogaty klient oznajmił, że dwie sztuki zatrzyma dla siebie, a pozostałe sześć da swoim znajomym. Swoją drogą, ciekawe która wersja Veyrona znajdzie się w garażu szczęśliwego klienta. Chyba nie ta najtańsza za niecałe 5 milionów złotych? Obstawiamy Grand Sport.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAuto dla prawdziwych twardzieli?
Następny artykułNajwiększa na świecie wystawa samochodów Bonda
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.
  • Gabryś

    A Somalia ginie z głodu. Trochę to , k…, niefajne. Nie sądzicie?

  • Robson

    Ano, gdzie ropa tam pieniądz…