PODZIEL SIĘ

Z okazji 50-lecia filmów ze słynnym agentem 007, EON Productions i Beaulieu National Motor Museum organizują wystawę poświęconą samochodom, którymi jeździł James Bond. To wydarzenie jest ważne nie tylko dla fanów filmów akcji z jego udziałem.

Agent 007 słynie nie tylko z zamiłowania do pięknych kobiet. Uwielbia on także szybkie i drogie samochody. Aby przedstawić je wszystkie w jednym miejscu nadarza się teraz doskonała okazja, bowiem filmy z Jamesem Bondem obchodzić będą w przyszłym roku 50-lecie. Wystawa odbędzie się w Narodowym Muzeum Motoryzacji w Wielkiej Brytanii. Auta będzie można tam oglądać od stycznia do grudnia przyszłego roku. Dla zwiedzających ma być przygotowane 50 modeli. Wśród nich znajdą się między innymi:

– Aston Martin DBS z Quantum of Solace,

– Jaguar XKR z Die Another Day,

– 1964 Aston Martin DB5 z Goldeneye

– 1937 Phantom lll Rolls-Royce Goldfinger.

To zatem nie tylko gratka dla fanów filmów z Jamesem Bondem, ale ogólnie miłośników motoryzacji. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć tych wyjątkowych samochodów.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBugatti sprzedało 8 Veyronów. Jednemu klientowi
Następny artykułTym razem koncept Audi bez dachu
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.