PODZIEL SIĘ

Niecały tydzień temu pisaliśmy o nowej koncepcji Audi na miejskie autko przyszłości. Dziś przedstawiamy jego wersję bez dachu. Trzeba przyznać, że będzie to całkiem fajna alternatywa. Wiatr we włosach w miejskiej dżungli gwarantowany!

Obie wersje, czyli z dachem i bez będą zaprezentowane na zbliżających się targach we Frankfurcie. Póki co pozostaje jednak zadowolić się szkicami tego dwumiejscowego prototypu.

Dla przypomnienia warto dodać, że Audi Urban Concept ma być napędzane dwoma silnikami elektrycznymi. W związku z tym do kierowcy i pasażera nie powinien docierać żaden nieprzyjemny dźwięk. Przy okazji widać też, że tego typu samochody będą pewnie za kilka lat jednym z wiodących środków transportu w dużych miastach. Oprócz Audi, także BMW przedstawiło niedawno swój pomysł na małe i elektryczne auta.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNajwiększa na świecie wystawa samochodów Bonda
Następny artykułAutobus prezydenta Obamy za milion dolarów
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.