PODZIEL SIĘ

Wygląda naprawdę imponująco. Cóż to takiego? Nowy Cadillac ELR, czyli hybrydowy supersamochód, który już niebawem ma namieszać na rynku aut sportowych.

Niestety w tej chwili oprócz tego, że powstaje, to Cadillac nie wyjawia więcej konkretów na temat ELR. Nawet nie chce zdradzić co oznacza trzyliterowy skrót w nazwie nowego samochodu. Możemy się jedynie domyśleć, że skoro jest to auto hybrydowe, to będzie mieć jeden silnik elektryczny, a drugi benzynowy (stąd pewnie literka E w nazwie). Dla ciekawskich mamy też filmik przedstawiający Cadillaca ELR. Dla przypomnienia warto dodać, że ELR po raz pierwszy został pokazany dwa lata temu podczas Detroit Auto Show. Miejmy nadzieję, że będzie oznaką dobrej passy dla Cadillaca, który do niedawna borykał się ze sporymi problemami finansowymi.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KPxTT_StVFU&feature=player_embedded[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFord przedstawi pięć nowych modeli we Frankfurcie
Następny artykułSzef Ferrari: ?nie dla samochodów elektrycznych?
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.