PODZIEL SIĘ

Najnowsze auto od Morgan Motor Company powinno zachwycić wielbicieli klasycznego wyglądu i technologii przyszłości. Prototyp wymienionej marki jest bowiem przygotowywany w oparciu o silnik elektryczny i manualną skrzynię biegów. No i ten wygląd?

Morgan Motor Company ma w planach wypuszczenie dwóch aut już w przyszłym roku. Mają być one wyposażone w manualną skrzynię biegów i silnik elektryczny. To pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie. ?To bardzo ekscytujące doświadczenie, które da potencjał na emitujący zerową ilość trujących spalin z mocą super auta? ? twierdzi Steve Morris z Morgana. Uważa ponadto, że takie połączenie to przyszłość motoryzacji. Ciekawe jak w praktyce będzie wyglądać poruszanie się takim pojazdem i czy faktycznie zapewnie spore emocje niczym sportowe auto. Zapewne innego zdania w tej sprawie byłby szef Ferrari.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNa świecie jest już miliard samochodów
Następny artykułLuksusowe cabrio od Cadillaca wygląda imponująco
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.