PODZIEL SIĘ

Mamy pierwsze zdjęcia nowego Porsche 911. Wygląda praktycznie identycznie jak poprzednia wersja, co zapewne ucieszy fanów tej marki. Pozostaje jednak pytanie. Ile można?

Nowe Porsche 911 ma zadebiutować podczas nadchodzącego salonu samochodowego we Frankfurcie. Subtelne zmiany widać w zasadzie jedynie na przednim zderzaku oraz w tylnich lampach. Nieco powiększony został także spojler. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że auto ma być nieco dłuższe od poprzednika, dzięki temu kierowca i pasażer w środku dostaną więcej przestrzeni. Z kolei zastosowanie aluminium w niektórych elementach pozwoli także na zmniejszenie wagi samochodu o 30-40 kg. W środku znaleźć będzie można kilka elementów znanych z dużego modelu Porsche Panamera. Między innymi elektroniczny hamulec parkingowy.

Poniżej przedstawiamy kilka fotek nowego 911 (więcej w dziale Galeria).

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzef Ferrari: ?nie dla samochodów elektrycznych?
Następny artykułKen Block w kolejnym filmie
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.