PODZIEL SIĘ

Ogień, który rozprzestrzenił się z silnika prototypowego modelu Porsche 911 Cabrio, doszczętnie zniszczył auto. Zdarzanie miało miejsce podczas testów samochodu w niemieckim Steinegg.

Intensywność ognia była tak duża, że nowe Porsche spłonęło całkowicie w ciągu 15 minut – tak przynajmniej donosi znany portal Autoexpress. Szef straży pożarnej ze Steinegg skomentował całe zajście dość krótko. ?Auto paliło się niczym krzesiwo?.

Feralny egzemplarz został od razu przetransportowany do centrum badań Porsche w celu sprawdzenia przyczyny pożaru. Nie jest to zapewne dobra reklama dla niemieckiej marki, ale na szczęście nikt nie odniósł obrażeń w całej akcji.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLuksusowe cabrio od Cadillaca wygląda imponująco
Następny artykułPierwsze zdjęcia 7-osobowego Infinity JX
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.