PODZIEL SIĘ

Infinity zaprezentowało zdjęcia swojego nowego, luksusowego SUV-a. Jeśli więc macie dużą rodzinę i sporo pieniędzy to być może rozwiązanie dla Was.

Produkcyjna wersja tego 7-osobowego SUV-a ma zostać zaprezentowana już w listopadzie tego roku podczas Los Angeles Auto Show. Niestety sam producent nie zdradził w tej chwili zbyt wielu szczegółów. Wiemy jedynie tyle, że samochód zostanie wyposażony w silnik V6 (pewnie dość duży), a jedną z ciekawych funkcji jakie ma posiadać to Back-up Collision.

?Dzięki niej, kiedy jedziemy na wstecznym biegu, JX pomoże wykryć obiekt znajdujący się z tyłu pojazdu i jeśli to konieczne, sam zahamuje, dzięki czemu kierowca uniknie kolizji? ? czytamy w oficjalnej notce prasowej na temat nowego Infinity JX.

Ten luksusowy SUV ma być także wyposażony w 14-głośnikowy system audio Bose Studio Surround oraz Infinity Personal Assistant, czyli osobistą usługę serwisową 24 godziny na dobę. Poniżej przedstawiamy pierwsze wizualizacje Infinity JX.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrototyp Porsche w płomieniach
Następny artykułKonkurent dla Fiata 500 od Volkswagena
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.