PODZIEL SIĘ

Na zbliżających się targach we Frankfurcie, Kia ma zamiar pokazać nowego sedana w dodatku w sportowej wersji. Jak wygląda? Mam jego pierwsze zdjęcia.

Auto znakomicie wpisuje się w stworzoną niedawno niszę nazywaną przez wielu segmentem aut czterodrzwiowych coupe, bądź jak kto woli sportowych sedanów. Tym samym nowa Kia będzie konkurować z Audi A7, Passatem CC, czy Mercedesem CLS. Wygląda bardzo ciekawie i dynamicznie, jednak we wnętrzu znajdzie się miejsce tylko dla czterech pasażerów, jak to w rasowym coupe.

Kia podkreśla, że ich nowy model ma być ?wyraźnym sygnałem, że producent chce wkroczyć w nowy segment? ? czytamy w oficjalnej notce prasowej.

Miejmy nadzieje, że oprócz ciekawej stylistyki, nowa Kia zaskoczy także pozytywnie konkurencyjnie niską ceną w porównaniu do Mercedesa, czy Volkswagena.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKonkurent dla Fiata 500 od Volkswagena
Następny artykułNowy Mercedes SLK 55 AMG to kontrolowana bestia
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.