PODZIEL SIĘ

Firma Thrustmaster, producent akcesoriów do komputerów i konsol, przedstawiło swój najnowszy projekt. Kierownicę do nadchodzącej gry wyścigowej Forza Motorsport 4, która będzie imitować prawdziwe kółko z Ferrari 458.

To z pewnością dobra wiadomość dla posiadaczy Xboksa 360 (na tę konsolę trafi wymieniona wyżej gra jak i dedykowana do niej kierownica), ponieważ do sprzętu od Microsoftu trudno jest znaleźć dobry sprzęt tego typu. Kierownica będzie mieć 8 przycisków funkcyjnych oraz krzyżak. Dodatkowo znajdą się także manetki do zmiany biegów i pokrętło zmieniające charakterystykę wirtualnego auta. Do zestawu dołączone będą także pedał gazu i hamulca. Niestety jedynym minusem może być brak manualnej przekładni zmiany biegów, ale skoro mamy tutaj do czynienia z repliką kierownicy z Ferrari 458, to można taki ?szczegół? darować producentowi. Jacyś chętni?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKoniec produkcji Mazdy RX-8
Następny artykułPierwsza fota nowej Mazdy MX-5
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.
  • Bonus

    Wypas:)