PODZIEL SIĘ

Bentley już niebawem wprowadzi na rynek nowy model Continental GTC w wersji bez dachu. Auto znajdzie swoich pierwszych szczęśliwych nabywców jeszcze w tym roku.

To co można znaleźć w środku w ramach wyposażenia Bentleya Continentala GTC Cabrio zależy wyłącznie od fantazji przyszłego posiadacze tej maszyny i oczywiście odpowiednio grubego portfela. Skupmy się więc najpierw na tym, co kryje się pod maską tej bestii.

Sześciolitrowy silnik W12, generujący 567KM i rozpędza Continentala od 0 do 100km/h w 4.5 sekundy. To wynik zarezerwowany nie tylko dla sportowych aut wyczynowych, ale też jak widać może być cechą wielkiego, luksusowego coupe. Warto dodać, że taki same dane są również wyznacznikiem wersji zamkniętej  z dachem.

Skoro wiemy już jak przyśpiesza, to czas podzielić się informacji odnośnie wnętrza. Tutaj oczywiście dominują skóra i drewno. Ci, którzy lubią długie podróże będą zadowoleni z tego, że Bentley w końcu zaktualizował mapę w nawigacji swojego auta. W standardzie znajdą się także 20-calowe felgi, które można zastąpić opcjonalną wersją o średnicy 21-cali.

Poniżej standardowo kilka zdjęć Bentleya Continentala GTC Cabrio.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSubaru zmieni nazewnictwo swoich sportowych aut?
Następny artykułBMW M5 szaleje na słynnym torze
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.