PODZIEL SIĘ

Aktorów wielokrotnie kojarzymy z ich rolami. Sylvestra Stallone z bokserem, a Toma Cruise?a na przykład z gościem, który jest niemal zawodowym kierowcą. W przypadku tego drugiego wiele można się nie pomylić, bowiem w rzeczywistości naprawdę nieźle radzi on sobie za kółkiem.

Tom Cruise udowodnił, że potrafi dobrze i szybko prowadzić samochód podczas programu motoryzacyjnego Top Gear, gdzie brał udział w konkurencji nazywanej ?Gwiazda w samochodzie za rozsądną cenę?. W związku z tym David Coulthard ? znany kierowca Formuły 1, postanowił przetestować aktora w jeździe wyścigówką. Przez siedem godzin jeździli razem na torze Willow Springs. Jak poszło Tomowi?

Otóż uzyskał on prędkość maksymalną jedynie o 5 km/h mniejsza niż David Coulthard, oraz czas okrążenia o 11 sekund gorszy. Trzeba przyznać, że jak na nowicjusza, to naprawdę niezły wynik. Sam kierowca Formuły 1 ? Coulthard był pod wielkim wrażeniem.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBMW M5 szaleje na słynnym torze
Następny artykułNowa B-Klasa, pierwsze info, zdjęcia i film
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.