PODZIEL SIĘ

Bycie producentem gier video to zapewne fajna zabawa, szczególnie jeśli trzeba odtworzyć prawdziwy tor wyścigowy. Kilka dni zdjęć, przejazdów, a potem ciężka praca grafików. Tak w skrócie wygląda proces mający swoje zakończenie w grze.

Poniżej przedstawiamy filmik, który zmontował producent nadchodzących wyścigów Forza Motorsport 4, czyli studio Turn10. Jest na nim pokazany tor wyścigowy Hockenheim w Niemczech, który ma 13 zakrętów. Rozgrywane są na nim między innymi Grand Prix Niemiec oraz DTM.

Jeśli jesteście chętni, aby zagrać w nadchodzącą Forzę 4, to dla przypomnienia dodam, że gra ukaże się w październiku tego roku wyłącznie na Xboksa 360. Biorąc pod uwagę fakt, że poprzednie części były znakomite, to po najnowszej odsłonie można się spodziewać równie dobre zabawy.

[youtube]http://youtu.be/XYuzg_rsapc[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHybrydowa Toyota niczym auto do jazdy w NASCAR?
Następny artykułPeugeot HX1 co to takiego?
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.