PODZIEL SIĘ

Info o autach przyszłości ciąg dalszy. Volkswagen eksperymentuje z miejskim samochodem, które będzie przeznaczone wyłącznie dla jednej osoby. Czy się sprawdzi?

Być może jeśli będzie oszczędne, a w tym przypadku może się okazać, że tak właśnie się stanie, ponieważ ten ?maluch? ma mieć zamontowany silnik elektryczny. Niestety autka w najbliższym czasie nie zobaczymy na naszych ulicach. Volkswagen wstrzymuje się bowiem z dokładnymi informacjami, aż do zbliżających się targów u naszych zachodnich sąsiadów.

Dla przypomnienia warto jedynie dodać, że jeśli chodzi o pojazdy elektryczne, to w 2013 roku w silniki zasilane z gniazdka będą wyposażone między innymi Golf oraz Up.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMuzyka na żądanie prosto do BMW
Następny artykułRosja zaakceptowała tunel, który połączy ją z USA
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.