PODZIEL SIĘ

Niemiecki koncern niebawem wypuści na rynek nową aplikację do swoich samochodów. Będzie ona służyć do ścigania muzyki od razu do zestawu audio.

Aplikacja ma pobierać darmowe pliki muzyczne jak i te płatne. Będzie posiadać kilka ułatwiających użytkowanie opcji jak szukanie, czy wybieranie w zależności od rodzaju muzyki. Trzeba przyznać, że może się takie coś przydać podczas długich podróży w momencie, kiedy znudzą nam się wszystkie piosenki z płyt, czy radio nie będzie chciało grać naszych ulubionych przebojów.

Do działania aplikacji będzie jednak potrzebny telefon komórkowy, który połączymy z zestawem audio samochodu lub wbudowaną nawigacją BMW.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPeugeot HX1 co to takiego?
Następny artykułJednomiejscowy Volkswagen
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.