PODZIEL SIĘ

Seat postanowił zmodyfikować swoją flagową limuzynę. Lifting obejmie zmiany w wyglądzie zewnętrznym jak i w środku auta.

Na pierwszy rzut oka trudno jednak zobaczyć większe różnice. Seat dodał możliwość zamontowania chociażby biksenonowych reflektorów i ledowych świateł do jazdy w ciągu dnia. Zmiany zobaczymy także jeśli chodzi o wygląd aluminiowych felg oraz we wnętrzu ? w tym przypadku jednak musimy poczekać na nowe z zdjęcia, bo w tej chwili są to jedynie modyfikacje ?na papierze?.

Jeśli chodzi o to co pod maską, to tutaj nadal królować ma silnik diesla o pojemności dwóch litrów, jednak ma on emitować mniej szkodliwego dwutlenku węgla od poprzednika. W ofercie Seata w ramach modelu Exeo przy okazji liftingu pojawi się także opcja dodania skrzyni Multitronic.

Standardowo poniżej kilka fotek. I jak widać różnice?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGasił auto aż tu nagle?
Następny artykułA8 z nowym silnikiem
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.