PODZIEL SIĘ

McLaren wprowadził Specjalną Operację, czyli działa przeznaczony dla naprawdę zamożnej klienteli. Tutaj możesz stworzyć samochód marzeń, gdzie jedynym ograniczeniem są pieniądze na koncie.

Specjalna Operacja  zajmuje się idealnym dopasowaniem do indywidualnych potrzeb klienta samochodu. Po raz pierwszy efekty pracy zostały przedstawione podczas imprezy Pebble Beach, gdzie przy okazji McLaren zaprezentował szczegóły dotyczące nowej oferty.

Dzięki Specjalnej Operacji klient dostaje niemal nieograniczoną możliwość konfiguracji auta. Na wymienionej wyżej imprezie można było zobaczyć błyszczącego się niczym srebro MP4-12C z dodatkowymi wlotami powietrza i ogromnymi felgami. To jednak nie wszystko. McLaren podkreśla, że ?nigdy nie mówimy nie, jedynie ile i dajemy możliwość klientowi podjęcia decyzji? ? przekazuje przedstawiciel firmy producenckiej. Cóż, nam pozostaje jedynie kliknąć w poniższy filmik i zobaczyć szczegóły oferty, która może po wygranej w Lotto będzie bardziej przystępna.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l87aq1CsIek&feature=player_embedded[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPierwsze video nadchodzącego Porsche Carrera S
Następny artykułNoble wesprze polski supersamochód
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.