PODZIEL SIĘ

Firma Mobiado właśnie wydała na rynek nowy telefon sygnowany marką Aston Martin. Czy komórka ta faktycznie zasługuje, aby godnie reprezentować znaną markę luksusowych samochodów?

Mobiado Grand 350 Aston Martin wykonany jest z aluminium, które wykorzystywane jest także w przemyśle lotniczym. Ma więc twardą i mocną, ale zarazem lekką obudowę. Ekran został z kolei zrobiony z szafirowych kryształów, także trudno będzie go porysować, natomiast całość została skręcona i połączona śrubami z hartowanej stali nierdzewnej (z tego samego tworzywa zrobiono także przyciski). Telefon dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czarnej satynie oraz srebrnym.

W środku znajduje się wiele rozwiązań dla fanów gadżetów. Wbudowany modem, kamera o rozdzielczości 3.2 mln pikseli, GPS, Bluetooth, oraz micro USB. Informacje wyświetlane są na ekranie 2.36-calowym ekranie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBus przyszłości z nutką nostalgii
Następny artykułSpecjalna wersja Lotusa Evora S. Dla Freddiego Mercury
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.