PODZIEL SIĘ

Skoda podczas zbliżających się targów we Frankfurcie nie chce pozostać w cieniu Volkswagena. Również szykuje małą niespodziankę.

Ma nią być nowy model o nazwie MissionL, którego małe zdjęcie można zobaczyć powyżej. Skoda twierdzi, że ostateczna wersja auta ma być bardzo zbliżona wizualnie do zaprezentowanego konceptu. To jednak nie koniec nowości. Czeski producent chce wydawać na rynek co pół roku nowy model auta przez najbliższe dwa lata. Nie wiadomo jednak, czy chodzi o chociażby kolejną generację Fabii, czy Octavii. Być może zakończy się tylko na różnych wersjach dla MissionL. Cóż, więcej dowiemy się już wkrótce na targach za naszą zachodnią granicą.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTak wygląda Fisker Karma
Następny artykułJeremy Clarkson powie gdzie masz skręcić
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.