PODZIEL SIĘ

TomTom ? znany producent nawigacji samochodowych chce wykorzystać głos popularnego prezentera Top Gear.

Kolejny model TomToma ma bowiem zawierać nagrane głosy, które podłoży Jeremy Clarkson. Swoją drogę ciekawe jak to będzie brzmieć i czy na przykład urządzenie nie zbuntuje się podczas prowadzenia auta z przyczepą kempingową, albo samochodu napędzanego silnikiem hybrydowym, których prezenter Top Gear nie znosi. Oprócz niego w opcji nawigacji ma się również znaleźć głos Stiga ? oswojonego kierowcy wyścigowego. W tym przypadku będzie to chyba opcja dla osób niesłyszących.

Jeremy Clarkson podłoży także swój głos do nadchodzącej gry wyścigowej na konsolę Xbox 360, czyli Forza Motorsport 4. Tam ma opowiadać o autach, którymi można się ścigać.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo pół roku nowy model. Taki jest plan Skody
Następny artykułNieco flegmatyczny zwiastun nowego Jaguara
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.