PODZIEL SIĘ

Mercedes chce, aby w jego nowych samochodach kierowca nie rozstawał się ze swoimi znajomymi z sieci. Do tego posłużą specjalne aplikacje.

Zmiany mają zapoczątkować programy, które zostaną wdrożone wraz z nadchodzącą A-Klasą. Dzięki nowym aplikacjom, kierowca pozostanie w stałym kontakcie ze znajomymi za pomocą Facebooka i Twittera. Dodatkowo opisy na Tablicy pierwszego z serwisów będą mogły generować się automatycznie i na przykład wraz ze sprzężeniem z nawigacją od razu stworzą hasło typu: ?Jadę dzisiaj do Paryża?. To spore ułatwienie, że kierowca nie będzie musiał pisać sam takich prostych wiadomości za pomocą dotykowego ekranu. Pytanie tylko, czy faktycznie komuś to się przyda?

[youtube]http://youtu.be/6T67JQkf0OA[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNieco flegmatyczny zwiastun nowego Jaguara
Następny artykułToyota odsłania nowy koncept
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.