PODZIEL SIĘ

Ambasadorka marki Range Rover, czyli angielska księżniczka Zara Philips, dostała pierwszy egzemplarz Evoque?a. Czekała na niego ponad rok.

Nieco ponad dwa miesiące temu zjechały z taśmy produkcyjnej pierwsze egzemplarze Range Rovera Evoque?a. Aby tradycji stało się za dość, jeden z nich musiał trafić do księżniczki Zary Philips. Ceremonia wręczenia kluczyków odbyła się podczas zawodów konnych Burghley Horse Trials -sponsorowanych już od wielu lat przez brytyjską markę Range Rover. Jaka była reakcja księżniczki na prezent?

?Wyrosłam wśród samochodów marki Land Rover i jestem związana z tą marką od lat. Tym bardziej czuję się wzruszona i podekscytowana faktem, iż jako pierwsza osoba w Wielkiej Brytanii otrzymałam Range Rovera Evoque’a. Nie mogę się doczekać, kiedy zasiądę za jego kierownicą? ? mówi z radością Zara Philips.

Egzemplarz Evoque?a dla księżniczki został wyposażony w 2.2-litrowy silnik diesla z sześciostopniową skrzynią automatyczną. Dodatkowo ma on panoramiczny dach i kamery cofania. Kolor? Stornway Grey. Panowie powiedzieliby po prostu szary.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułToyota odsłania nowy koncept
Następny artykułBMW wzywa do serwisów. Auto może się zapalić!
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.