PODZIEL SIĘ

Dacia może się pochwalić całkiem niezłym wynikiem sprzedaży modelu Duster. Z taśmy produkcyjnej zjechało właśnie 200 tysięczne auto.

Jubileuszowe 200 tysięczne auto zostało wyprodukowane w wersji Laureate z napędem 4×4 i silnikiem diesla 1.5dCi (moc 110KM). Co ciekawe, może Dacia Duster nie jest zbyt popularna na naszym rynku, to jednak cieszy się na świecie sporym uznaniem. Autobest 2011 dla najlepszej oferty samochodowej ubiegłego roku na rynku zachodnioeuropejskim, czy we Francji zdobył pierwsze miejsce jako auto rodzinne. W Rumuni z kolei, co specjalnie nie powinno dziwić, Duster dostał tytuł samochodu roku.

Jego najtańsza wersja kosztuje w Polsce około 39 900 zł za nowy egzemplarz. Może warto rozważyć ofertę Dacii przy kolejnym zakupie auta?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRynek samochodowy w liczbach
Następny artykułKoncepcyjny Land Rover Defender
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.