PODZIEL SIĘ

Mercedes-Benz przedstawił model F-125, który ma być symbolem 125 lat tego niemieckiego koncernu. Co zaoferuje rewolucyjny samochód?

Otóż wzorem poprzednich konstrukcji tej prestiżowej marki, Mercedes F-125 będzie daleko do przed konkurencji i to dosłownie! Nowe auto ma być napędzane silnikiem hybrydowym z zasięgiem 1000 km. Trzeba przyznać, że to naprawdę robi wrażenie. Wyobraźmy sobie, że możemy dojechać na przykład z Wrocławia do Amsterdamu tylko na jednym ładowaniu. Niestety jest to na tyle przyszłościowe rozwiązanie, że sam producent nie zdradza, kiedy auto lub wykorzystane w nim projekty trafią do seryjnej sprzedaży. Możemy być jednak pewni tego, że zgodnie z tradycją niemiecki koncern z pewnością wyznaczy wkrótce nowe standardy.

Poniżej kilka fotek oraz video z Frankfurtu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WdfqnogSMW4&feature=player_embedded[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFRANKFURT 2011: You to nowa twarz Volvo
Następny artykułFRANKFURT 2011: Maserati Kubang to nowe spojrzenie na auta typu SUV?
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.