PODZIEL SIĘ

Najnowszy koncepcyjny model Volvo w końcu można podziwiać w formie video. Warto się z nim zapoznać, bowiem pokazuje pewne trendy z którymi podąży ta marka w przyszłości.

Model You to sedan dla ludzi, którzy lubią nowoczesne technologie połączone z klasycznym wzornictwem, co pokazuje film znajdujący się poniżej. Warto także dodać, że pośrednictwem tego koncepcyjnego auta, Volvo chce zebrać opinie potencjalnych klientów i dzięki temu stworzyć w przyszłości samochodów dostosowany do ich oczekiwań. Trzeba przyznać, że to dość ciekawe podejście do klienta. Jeśli jednak spodoba się konsumentom, to mamy nadzieję, że w podobnej formie trafi także do salonów sprzedaży.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7HpOh9mgNr4[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCoraz więcej punktów dla kierowców
Następny artykułNissan potwierdza Juke?a o mocy prawie 500KM!
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.