PODZIEL SIĘ


Nisssan Juke miał być oszczędną alternatywą dla fanów miejskiej, ale zarazem komfortowej jazdy. Czas jednak na trochę więcej emocji.

W końcu Juke nadaje się nie tylko do jazdy po zatłoczonych ulicach metropolii. Czasami warto bowiem wyjechać poza miasto, a tam w szybki sposób pokonywać zakręty oraz wyprzedzać w bezpieczny sposób przy użyciu sporej mocy silnika. Za pomocą nowej wersji Nissana Juke będzie to już niebawem możliwe. Otóż nowy Juke-R będzie wyposażony w silnik o pojemności 3.8-litra podwójnie doładowany V6 (taki sam jak w Nissanie GT-R). To pozwoli na wygenerowanie 486KM. Jak na miejskiego crossovera to naprawdę imponujący wynik.

Niestety Nissan w tej chwili bada jedynie reakcje przyszłych klientów i chce się dowiedzieć, czy jego nowy, koncepcyjny projekt, a tym właśnie jest Juke-R, znajdzie potencjalnych nabywców. Jeśli więc okaże się, że tak, to dopiero wtedy trafi do sprzedaży w salonach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułVolvo You tym razem na filmie
Następny artykułZnaczki dla fanów Top Gear
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.