PODZIEL SIĘ

Fani motoryzacji z pewnością nie mogą przejść obojętnie obok tematu Hondy NSX. Ta bowiem już niebawem ma znowu trafić do produkcji w całkiem nowym wydaniu.

Mibe Toshihiro z Hondy potwierdził dziennikarzom portalu Autocar.co.uk, że produkcja nowego NSXa już niebawem ma się rozpocząć, a co za tym idzie, nowy model trafi do sprzedaży już w przyszłym roku. ?Jesteśmy teraz w takim momencie, że w końcu możemy potwierdzić produkcję nowych aut z silnikami hybrydowymi i elektrycznymi. Nasz szef wspomina również o nowej Hondzie NSX, a my cały czas przyglądamy się temu w moim departamencie Badań i Rozwoju. To z pewnością będzie interesujący projekt. Auta elektryczne, czy hybrydowe też mogą dostarczać wielu emocji podczas jazdy i być zarazem ekonomicznym rozwiązaniem. Więcej niestety nie mogę zdradzić? ? mówi w rozmowie z dziennikarzami popularnego serwisu motoryzacyjnego szef departamentu R&D w Hondzie.

Ciekawe, czy nowa Honda NSX będzie równie przełomowym autem jak jej poprzednik. Dla przypomnienia warto dodać, że pierwszy model zadebiutował w 1990 roku w Japonii, tam też był składany (w dużej mierze ręcznie) w specjalnie przygotowanej dla do tego celu fabryce. Karoseria wykonana była z aluminium i jednocześnie to 2-drzwiowe coupe było pierwszym autem tego typu produkowanym przez japońską markę.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCadillac i jego nowy system interfejsu
Następny artykułJakie wyposażenie wybierają Polacy?
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.