PODZIEL SIĘ

Fani tej niemieckiej marki z pewnością mają teraz powód do radości. BMW podało szczegółowe dane nowego modelu ?trójki?.

To jak autko wygląda, można zobaczyć poniżej. Nie ma więc sensu dogłębne opisywanie. Każdy bowiem znajdzie na fotkach pewne nawiązania do pozostałych serii jak i całkiem nowe elementy pracy twórczej projektantów. Ważne jest to czego nie widać na pierwszy rzut.

Silnik. Do wyboru mają być tylko jednostki turbodoładowane. Benzyniaki: 1.6 o mocy 152KM, 2-litrowy w dwóch wersjach: 184KM oraz 215KM, a także diesle 2.0 generujące 116KM i 143KM. Dla wielbicieli oszczędnej jazdy przewidziano z kolei napęd hybrydowy ActiveHybrid o mocy 340KM.

Nowa seria 3 zadebiutuje już w przyszłym roku. Poniżej przedstawiamy kilka fotek oraz ważną informację, której nie widać na pierwszy rzut oka patrząc na nie. Otóż całe autko ma być nieznacznie większe od swojego poprzednika. Między innymi pasażerowie drugiego rzędu dostaną 15mm więcej miejsca na kolana i 8mm dodatkowej przestrzeni nad głową.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTak powstaje Juke na sterydach
Następny artykułAudi i kolejna wersja A3
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.