PODZIEL SIĘ

To co widać na pokazach samochodowych w postaci konceptów rzadko wchodzi do seryjnej produkcji. Ten od Holdena musiał na przykład czekać 42 lata na reaktywację, a i tak nie wiadomo, czy w końcu pojawi się w salonach sprzedaży.

Jedno jest pewne. W 1969 roku Holden pokazał samochód koncepcyjny o nazwie Hurricane. Jednak w końcu nie trafił on na taśmę w fabryce. Teraz może się to zmienić. Już w podczas Motorclassic Car Show w Melbourne, które odbędzie się w dniach 21-23 października, będzie można zobaczyć nową wersje tego ponad 40-letniego projektu. Całość ma zawierać współczesne rozwiązania elektroniczne, jednak wygląd zewnętrzny jak i środka przypomina czasy w których po raz pierwszy Hurricane został pokazany.

Poniżej przedstawiamy filmik z udziałem autka.

[youtube]http://youtu.be/iezc14zdYCM[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrawie jak Ken Block
Następny artykułJaki jest najbardziej niezawodny SUV?
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.