PODZIEL SIĘ

Nissan dawkuje kierowcom informacje dotyczące powstającej, mocniejszej wersji Juke?a. Ulegając więc marketingowym zabiegom japońskiego koncernu, prezentujemy pierwsze, oficjalne zdjęcie nowego projektu.

Całość wygląda bardzo masywnie i na ulicy z pewnością bezproblemowo będzie można odróżnić zwykłą wersję Nissana Juke od R. Poszerzone zostały nadkola, dodany z tyłu spojler i dodatkowo postawiono tego małego crossovera na czarnych, aluminiowych felgach. Oczywiście zmiany są nie tylko zewnętrzne, ale i przede wszystkim wewnętrzne. Otóż pod maską ma drzemać silnik 3.8-litra, podwójnie doładowany o mocy przekraczającej 480KM. Oby wraz z mocą i wyglądem także autko zaskoczyło pozytywnie właściwościami jezdnymi.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułVolkswagen up! pomieści 16 osób
Następny artykułVolkswagen wyprzedza Toyotę
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.