PODZIEL SIĘ

Nowa wersja Hondy Civic nie ukaże się w styczniu przyszłego roku w europejskich salonach. Ze względu na powódź w Tajlandii japoński koncern nie dostanie odpowiednich części na czas.

W związku z ogromną powodzią, która nawiedziła Tajlandię, wiele fabryk produkujących tam podzespoły elektroniczne dla międzynarodowych koncernów samochodowych, musiało przestać działać. To odbiło się między innymi na premierze nowej Hondy Civic. Auto pojawi się w europejskich salonach miesiąc później niż wcześniej planowano, czyli w lutym przyszłego roku. Miejmy jednak nadzieję, że kryzysową sytuację uda się szybko zażegnąć.

Na pocieszenie mamy jednak najnowszy film promujący Hondę Civic 2012. Samochód bardzo ładnie się prezentuje, ma wiele nowinek technicznych i powinien spodobać się wielbicielom obecnej generacji.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XTfb8IvFauw[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułVolkswagen wyprzedza Toyotę
Następny artykułVolkswagen rozpoczął program testów Polo R WRC
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.