PODZIEL SIĘ

Wieczorem w niedzielę 20.11.2011, z okazji uroczystości rozdania Amerykańskich Nagród Muzycznych (American Music Awards? – AMAs), która odbyła się w NOKIA Theatre w Los Angeles, nowy Fiat 500  pojawił się na scenie razem z Jennifer Lopez  podczas wykonania utworu “Papi”.

“Marka Fiat ma zaszczyt gościć na scenie razem z Jennifer Lopez podczas Gali American Music Awards 2011. Zaangażowanie i determinacja piosenkarki, to cechy charakteryzujące również markę i naszą filozofię “Life is Best When Driven”, zgodnie z którą życie staje się lepsze, jeśli nad nim panujemy. Ten występ pozwala na kontynuowanie prezentacji Fiata 500 szerszej publiczności. Ostatnie dni były szczególnie ważne dla Fiata również ze względu na debiut nowego Fiata 500 Abarth na Salonie Samochodowym  Los Angeles 2011″ – mówi Olivier Francois, szef marki Fiat.

Występ Jennifer Lopez z Gali American Music Awards 2011 można obejrzeć na profilu Fiata w USA na Facebooku (www.facebook.com/FIATUSA) oraz w serwisie YouTube, pod licznymi publikacjami.

We wrześniu tego roku, Fiat poinformował o współpracy z Jennifer Lopez i włączeniu modelu Fiat 500 Cabrio do jej nowego teledysku “Papi”. Oprócz 30-sekundowego trailera, również w spotach Fiata “My World” i “Elegance” wyświetlanych w USA, amerykańska piosenkarka pojawia się obok dwóch modeli Fiata: 500 Cabrio i Fiat 500 by Gucci.

Nagrody American Music Awards zostały zainicjowane w 1973 roku przez Dicka Clarka dla uhonorowania najsłynniejszych artystów reprezentujących różne gatunki muzyki i miały pozwolić szerszej publiczności na kontakt z najnowszymi wydarzeniami w amerykańskiej branży muzycznej. Przez cały ten czas imprezy AMAs są formą oddania hołdu talentowi największych artystów w branży muzycznej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZłota Kierownica dla Audi A6
Następny artykułPassat Alltrack to połączenie samochodu osobowego i SUVa
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.