PODZIEL SIĘ

Audi zwyciężyło w renomowanym badaniu indeksu marek ADAC ?Auto MarxX 2011? wyprzedzając swoich konkurentów Mercedesa, BMW i Leksusa. Indeks jest wyznacznikiem siły marek motoryzacyjnych i jest badany od 10 lat.

Audi zajęło pierwsze miejsce w badaniu indeksu marek ?ADAC Auto MarxX?, którego wyniki ogłaszane są co pół roku. Marka z czterema pierścieniami raz jeszcze umocniła swoją pozycję w dziedzinach ?siła rynku?, ?zadowolenie klientów?, ?środowisko?. Również w kategorii ?jakość samochodów? Audi umocniło się na pozycji lidera.

Na wartość indeksu składa się sześć elementów. Oprócz wskazanych wcześniej istotne są ? wizerunek marki? i ?siła produktu?. Ważnym elementem opracowania są zagadnienia związane z szeroko pojętą jakością samochodów. W tej kategorii ujęte są m.in. rankingi niezawodności TUV, DEKRA oraz ADAC.

Wyniki ADAC Auto MarxX ogłaszane są od dziesięciu lat co pół roku. Od początku badań Audi znalazło się na miejscu pierwszym po raz ósmy, a siedemnaście razy zostało skwalifikowane w pierwszej trójce.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułToyota GT 86 w wersji ostatecznej
Następny artykułKontrowersyjna reklama Fiata bije rekordy w sieci
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.