PODZIEL SIĘ

Jedną z ciekawszych premier tegorocznego Tokyo Motor Show była z pewnością Mazda Takeri, która doskonale wpisuje się w charakter segmentu sportowych sedanów.

Świadczy o tym na pierwszy rzut oka wygląd auta, agresywny, wyróżniający się wielkimi nadkolami oraz ogromnym grillem z logo marki z przodu. Ciekawym elementem jest w tym przypadku także połączenie wielkich kloszy reflektorów z grillem, co dodatkowo nadaje dynamizmu całej konstrukcji. Mazda zapowiada, że pod maską będzie pracować nowa jednostka diesla, czyli Skytactive-D, oszczędna i bardzo przyjazna dla środowiska. To jest dzisiaj w cenie. Nie wiadomo jednak, kiedy i w jakiej formie Takeri trafi do seryjnej produkcji. Zdjęć poniżej przedstawiają bowiem model koncepcyjny od Mazdy.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTytuł “sportowego auta roku” przypada Audi R8
Następny artykułKen Block i jego Gymkhana World Tour
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.