PODZIEL SIĘ

Kolejna generacja legendy amerykańskiej motoryzacji zostanie prawdopodobnie pokazana szerokiej publiczności już w kwietniu przyszłego roku. Tak wynika z wypowiedzi szefa koncernu.

Dyrektor zarządzający firmy Chrysler, czyli Ralph Gilles ogłosił na łamach Viper Magazine, że nowa wersja Dodge?a Vipera zostanie pokazana w kwietniu podczas New York Auto Show. Przypomnijmy, że Chrysler jest właściciel marki Dodge.

Niestety w tej chwili więcej szczegółów nie wiadomo na temat popularnego ?węża? i przede wszystkim, co będzie skrywać się pod jego nienaturalnie wielką maską. Możemy jednak snuć pewne domysły, że ze względu na galopujące ceny paliw, silnik będzie trochę mniejszy niż 8 litrów i tym samym bardziej ekonomiczny niż w jego poprzednich wcieleniach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZderzenie starego Cadillaca z nowym. Który bezpieczniejszy?
Następny artykułAudi A3 będzie produkowane w Chinach
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.