PODZIEL SIĘ

Tego można się było spodziewać. Brytyjski producent został nagrodzony przez brytyjski magazyn Top Gear w kategorii Auto Roku. Jakie samochody pokonał?

Grupa trzech popularnych prezenterów w tym roku mocno dawała znać, że Range Rover Evoque jest znakomitym autem. Przeprowadzili nawet wyczerpujący test w USA, gdzie samochód sprawdził się w bardzo trudnym, pustynnym terenie oraz wysokich górach. Przystankiem końcowym było Las Vegas.

Evoque został jednak doceniony nie tylko przez prezenterów, ale także przez redaktora naczelnego brytyjskiego wydania Top Gear, czyli Charliego Turnera i grono pozostałych dziennikarzy. Co ciekawe, ?baby Range? zyskał 34 nagrody w kategorii Auto Roku wśród plebiscytów na całym świecie, więc nie tylko na Wyspach. W Top Gear pokonał między innymi BMW M Serii 1, McLarena MP4-12C czy Ferrari FF.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzczegółowe dane oraz zdjęcia nowego Cross Coupe od Volkswagena
Następny artykułBMW z silnikami od Toyoty i odwrotnie
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.