PODZIEL SIĘ

To może być najdroższy wypadek świata. Luksusowe auta zderzyły się na jednej z japońskich autostrad. Na filmie widać rozbite samochody, większość z nich czeka kasacja.

W sumie 14 samochodów uczestniczyło w wypadku do którego doszło w zachodniej części Japonii. Brało w nim udział między innymi osiem samochodów marki Ferrari, Lamborghini oraz dwa Mercedesy. Wiele z nich nadaje się do kasacji. Tamtejsze media już okrzyknęły ten wypadek jako najdroższy na świecie. Co było jego przyczyną? W tej chwili dokładnie wiadomo, ale wstępne informacje mówią o tym, że kierowca jednego z Ferrari stracił panowanie nad swoim pojazdem. Nawierzchnia była morka, co dodatkowo mogło przyczynić się do kraksy. Na szczęście żaden z uczestników wypadku nie zginął, kilku przetransportowano do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Poniżej filmik z tego wydarzenia w relacji japońskiej telewizji.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Pe0d3adb4bI&feature=player_embedded[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKoń przebiegł po aucie
Następny artykułChiński bank uratuje Saaba?
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.