PODZIEL SIĘ

Już niebawem do salonów ma trafić nowa wersja Opla Insignia, wyposażona w podwójnie doładowany silnik diesla o mocy 200KM.

Do tej pory klienci mogli wybierać spośród dwulitrowych jednostek diesla, które generowały od 110 do 160KM w zależności od wersji. To już niedługo się zmieni, bowiem Opel zaoferować ma także silnik BiTurbo o mocy 200KM. Więcej koni pod maską oraz większy moment obrotowy mają spowodować, że teraz ta luksusowa limuzyna będzie się rozpędzać od 0-100 km/h w 8.2 sekundy. Kierowcy, którzy zdecydują się na tę najmocniejszą wersją, dostaną w pakiecie funkcję Start/Stop, dzięki czemu dodatkowo zaoszczędzą trochę cennego paliwa. Jak widać, mimo wysokiej ceny ropy, na takie rozwiązania nadal jest popyt, skoro producent decyduje się na powiększenie oferty o silnik napędzany ropą.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZagraniczne portale mają z nas ubaw
Następny artykułMito rozbija wodne balony
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.