PODZIEL SIĘ

Jeep we współpracy z francuskim studiem projektowym stworzył dwie wersje Wranglera, które wzorowane są na luksusowych łodziach.

Nowy Jeep Wrangler Nautic to propozycja dla osób uwielbiających jachty. Sporo w nim chromu i przede wszystkim drewnianych dodatków. Znalazło się tutaj miejsce także na płócienne markizy i stylizowany na pokład statku bagażnik. Francuskie studio Style & Design zadbało również o specjalne, rozkładane krzesła. Niestety niewiadomo w tej chwili co dokładnie drzemie pod maską tych pięknych wozów. Także cena pozostaje owiana tajemnicą. Biorąc jednak pod uwagę wyposażenie i target w postaci osób z grubym portfelem, to z pewnością nie będzie propozycja dla przeciętnego Kowalskiego. Poniżej kilka fotek tego auta w dwóch wersjach, czyli czarnej i białej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMito rozbija wodne balony
Następny artykułJak nie myć auta?
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.