PODZIEL SIĘ

Popularny w sieci filmik pokazujący jak Oplem Corsą można zniszczyć mur, obiegł już niemal cały świat. Opublikowany został chociażby w popularnym serwisie motoryzacyjnym Autoblog.com.

Niestety powodu do dumy nie mamy, bowiem redaktor śmieje się z ?kolesia w pasiastych spodniach?, ?taniego 15-letniego hatchbacka?, a także ?pomagającej publiczności?. Oczywiście niewybredne są przy okazji komentarze internautów. ?Ilu idiotycznych polaków burzy mury za pomocą samochodów?? ? zastanawia się jeden nich. Jak widać pomysłowość naszych rodaków nie przypadła do gustu za granicą. Dla tych, którzy nie mieli okazji widzieć tego “wyczynu” publikujemy filmik.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nP1CnD-gYCo&feature=player_embedded#![/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułChiński bank uratuje Saaba?
Następny artykułInsignia także z mocnym dieslem
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.