PODZIEL SIĘ

Fani zrzeszeni w Mustang Club Polska są bardzo kreatywni. Zebrali się w wielkiej hali ze swoimi autami i za pomocą ryku silników, trzaskania drzwiami i nie tylko, stworzyli utwór muzyczny.

Wszystko zostało uwieńczone na poniższym filmiku i prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Na twarzach miłośników tej amerykańskiej marki maluje się szczery uśmiech i jednocześnie widać, że dobrze się bawią. Auta oczywiście lśniące, idealnie wypolerowane i co najciekawsze są w różnym wieku, zatem widać tam najnowsze Mustangi jak i te stare – klasyczne. Film powstał przy okazji promocji imprezy Mustang Race 2012, która odbędzie się między 15-19 sierpnia 2012 roku. Więcej na jej temat można znaleźć na www.mustangrace.com.pl. Poniżej z kolei przedstawiamy filmik i warto też dodać, że zainteresował się nim również popularny, zagraniczny serwis motoryzacyjny, czyli Autoblog.com. Gratulujemy!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O8q9Ie8ulUo&feature=player_embedded[/youtube]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKilka naprawdę ciekawych zdjęć Skody Vision D
Następny artykułDariusz Michalczewski przetestuje Amaroka podczas Rajdu Dakar
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.