PODZIEL SIĘ

Nowy Fiat Freemont ?zabłysnął” przy wielomilionowej publiczności i największych gwiazdach polskiej estrady, które szampańsko powitały Nowy Rok 2012 na Placu Konstytucji w Warszawie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Nowy Fiat Freemont ?zabłysnął” przy wielomilionowej publiczności i największych gwiazdach polskiej estrady, które szampańsko powitały Nowy Rok 2012 na Placu Konstytucji w Warszawie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Marka Fiat była partnerem tej imprezy, zaś wielką atrakcją stał się właśnie najnowszy Fiat Freemont, którego widzowie Polsatu mogli wygrać w konkursie podczas trwania transmisji.

Marka Fiat już po raz trzeci z rzędu była partnerem Sylwestrowej Nocy Polsatu. Także i tym razem nie zabrakło emocji. Począwszy od godziny 20.00, widzowie Polsatu oraz Polsatu 2, co godzinę mogli wygrać w konkursie SMS-owym jeden z czterech egzemplarzy najnowszego Fiata Freemont. Prowadzący imprezę ze sceny zachęcali do udziału w konkursie a los uśmiechnął się do szczęśliwców z Tarnobrzega, Niewiadowa, Przemyśla i Obór. To z tych miejscowości pochodzą zwycięzcy w konkursie. Śmiało możemy powiedzieć, że Freemont znalazł się we właściwym miejscu i we właściwym czasie, bowiem trudno sobie wymarzyć lepszy prezent na koniec starego i początek Nowego Roku.

?Sylwestrowa Moc Przebojów to impreza, na której nie mogło zabraknąć naszego najnowszego hitu, czyli Fiata Freemont – pierwszego samochodu marki Fiat, produkowanego w efekcie partnerstwa z amerykańską Chrysler Group. Zależy nam na promocji również większych, luksusowych samochodów, a nowy Fiat Freemont, może wygodnie przewieźć nawet 7 osób i będzie dostępny z napędem na cztery koła. Wielomilionowa widownia przed telewizorami i kilkudziesięciotysięczny tłum widzów na Placu Konstytucji poznali zalety nowego dużego Fiata. Fantastycznie, że mogliśmy po raz trzeci z rzędu być partnerem stacji Polsat w tym wydarzeniu, które co ważne odbyło się w Warszawie –  pierwszej siedzibie Polskiego Fiata.” – powiedział Marek Kisz, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Fiat Auto Poland.

Tego wieczoru na Placu Konstytucji publiczność i telewidzowie usłyszeli nie tylko wielkie przeboje gwiazd, ale także największe football songs, które okazały się idealną rozgrzewką przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.
Po raz pierwszy w historii na sylwestrowej scenie, pojawiła się legenda polskiego rocka – zespół Dżem, który zaserwował zgromadzonym najlepszą na świecie ?Whisky” i rozpalił ich kultowym kawałkiem ?Czerwony jak cegła”. Prawdziwą gratką dla fanów folk rocka był występ zespołu Enej (grupa okazała się fenomenem minionego 2011 roku).

Niezwykłym duetem zaskoczyła Maryla Rodowicz, która wykonała ?Małgośkę” z Eris Is My Homegirl. Zespół Boys pytał, czy wciąż ?Jesteś szalona”, a do noworocznych refleksji skłoniła Sylwia Grzeszczak w duecie z Liberem. Największe hity zaśpiewała Kora, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, De Mono, Golec uOrkiestra, Norbi, Bracia, Video, Ania Wyszkoni, Volvem, Big Dyc oraz Blue Cafe. Sylwestrowa noc z pewnością okazała się niezapomniana dla Macieja Czaczyka – gitarzysty, który wygrał II edycję ?Must be the music. Tylko muzyka”.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2011, transmitowana na dwóch antenach Polsatu i Polsatu 2, zgromadziła przed telewizorami rekordową ilość 13,2 miliona widzów i była najchętniej oglądanym sylwestrem w Polsce! Także na Placu Konstytucji padł rekord – tego wieczoru bawiło się tam ponad 100 tys. osób.

W Nowy Rok wprowadziły nas cztery pary gwiazd: Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska i Mateusz Borek, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock oraz Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor. Kto nie był i nie widział – niech żałuje!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLegendarny DJ promuje Skodę Citigo
Następny artykuł1700 tylnych osi dziennie ? rozbudowa fabryki Skody
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.