PODZIEL SIĘ

Pięciu surferom wybranym w sieci daje szansę przeżycia emocjonującej podróży u boku czterech profesjonalnych zawodników, zaproszonych przez Quiksilver.

Projekt Jeep Onboard został zrealizowany dzięki współuczestnictwu Quiksilver, firmy będącej liderem w branży odzieży sportowej i sprzętu surfingowego. Współpraca pomiędzy Jeepem a Quiksilverem jest wynikiem wyznawania tych samych wartości i wspólnego zaangażowania w promowanie surfowania i sportów ekstremalnych.

Meta podróży – miejscowość Hossegor we Francji, znana jest również jako mekka surfingu. Cel projektu to odkrycie przez pięciu uczestników, dzięki współpracy z czterema zawodowymi surferami, jakie podejście do surfingu i fal najbardziej zbliża do zawodowego poziomu. Nauka surfowania jest tu więc rozumiana nie tylko jako dyscyplina sportowa, ale również jako styl życia, wyróżniający ludzi chcących żyć wyjątkowo aktywnie. U boku surferów, bohaterów projektu, stoi kultowy Jeep Wrangler, prawdziwe 4×4, który wyraża niekonwencjonalnego ?ducha” amerykańskiej marki.

Następna faza projektu przewiduje produkcję serii dokumentalno-fabularnej o świecie surfingu, która w ośmiu odcinkach opowiadać będzie o podróży i doświadczeniach zdobytych przez dziewięciu surferów. Umiejscowiony w Hossegor dokument zostanie nakręcony w konwencji filmu drogi i skupiać się będzie nie tylko na dokonaniach sportowych dziewięciu bohaterów, ale przede wszystkim na aspektach lifestylowych tego sportu oraz na duchowym do niego podejściu, charakterystycznym dla surferów. Emisja ośmiu odcinków rozpocznie się w czerwcu na kanałach telewizyjnych Nautical Channel, dostępnych na platformie Sky, a oprócz tego w sieci ukaże się dwadzieścia filmików dostępnych na Jeep-people.com. Nautical Channel jest jedynym kanałem nadającym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, poświęconym sportom wodnym i lifestylowi na świecie. Kanał dostępny jest w 27 krajach i może pochwalić się 15 milionami fanów.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLaFerrari następcą legendarnego Enzo
Następny artykułPrzygotuj auto do wiosny. Oto kilka ważnych porad
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.