PODZIEL SIĘ

KE w końcu przyjęła argumenty i wyjaśnienia przedstawione przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Tym samym zostało odblokowane 3,5 miliarda złotych dotacji na projekty drogowe.

Pieniądze z Unii zostały wstrzymane ze względu na śledztwo prowadzone w sprawie domniemanej zmowy cenowej przy trzech przetargach na realizację projektów drogowych. Komisja Europejska była regularnie informowana od 2010 roku o postępowaniach. Działanie polskich organów ścigania potwierdziło niedawno skuteczność polskiego systemu zarządzania i kontroli wdrażania środków unijnych. Nie dopatrzono się więc żadnych nieprawidłowości w przetargach. Teraz możemy być pewni, że Polska dostanie obiecane 3,5 miliarda na rozwój sieci drogowych.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułA3 teraz jako limuzyna
Następny artykułJaguar XJR już w sprzedaży
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.