PODZIEL SIĘ

Tegoroczna wersja największej tego typu imprezy w Polsce, pokazała naprawdę wiele niesamowitych maszyn.

Do Poznania w tym roku zjechało się ponad 86 tysięcy fanów motoryzacji (targi trwały od 4 do 7 kwietnia). To absolutny rekord jeśli chodzi o Motor Show. Podobnie jak w ubiegłym roku, auta można było podziwiać w kilku halach. Pierwszą z nich zarezerwowała sobie Grupa Volkswagena (oprócz samego VW także Skoda, Audi i Porsche). Druga hala pomieściła pozostałych producentów, czyli między innymi Toyotę, Hondę, Mercedesa, Nissana, Bentleya, Ferrari, Lamborghini i wiele innych. Na całych targach zabrakło jednak trzech marek. Mowa o BMW, Citroenie oraz Renault. Pierwszy producent, miał jednak swoich przedstawiciele w hali z motocyklami.

Oprócz aut i jednośladów, można było także podziwiać fantastyczne kampery, szybowce, a także wozy policyjne i strażackie. – Tegoroczną edycję poznańskiego Motor Show można uznać za bardzo udaną. Wystawa, wbrew niektórym sceptykom, z każdym rokiem zyskuje na popularności. Szczególnie cieszy bardzo duża frekwencja zwiedzających. To dobrze rokuje na przyszłość ? twierdzi Mariusz Jasiński z Ford Polska. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się wszystkie salony tematyczne targów: samochodowy, motocyklowy, lotniczy i caravaningowy.

Oczywiście redakcji Motoday nie mogło zabraknąć na targach Motor Show Poznań 2013. Z tej okazji przygotowaliśmy galerię ze zdjęciami.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPeugeot poszerza gamę w najpopularniejszych segmentach
Następny artykułNowe Volkswageny będą powstawać w Polsce?
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.